Diskusia je uzatvorená a nie je možné vkladať nové príspevky.

Vašek (Absence slovesných tříd)

24. máj 2022 23:33

Nejdřív jsem sem chtěl napsat jen poděkování, ale to by bylo málo na to, jak moc mě hra bavila. Tak tu máte i od nás reportáž: https://docs.google.com/document/d/1VtMiFzwJe8yGsp_wKfRXCeSTbtB0wWFmrBX4ogAPoc4/edit?usp=sharing

Petr/želův sen

23. máj 2022 16:30

Jako poděkování od Petrželova snu tu máte reportáž: https://docs.google.com/document/d/11Wy1HX0aI6qthdYW9JcNunbq-fUftv_Q_HA7sjRCpkI/edit?usp=sharing

Kesy (Petrželův sen)

23. máj 2022 10:41

Možno som to nestihol povedať v cieli, ale málokedy sa stane, že na šifrovačke nie je šifra, ktorú by som označil ako "meh". Na každej sa našlo niečo, na čom sme sa pobavili alebo uznanlivo pokývali hlavou. Na to, že sa Brieždenie muselo presunúť na skorší termín a tým bolo menej času na organizáciu a testovanie, boli tie šifry fakt pekné a ďakujeme za ne :)

Na čo budeme trochu frflaž, sú presuny. Trojkilometrový presun po hrádzi, čo ja viem... Vlastne sme to uzavreli s komentárom - to by boli tak pekné presuny, keby to bola cyklošifrovačka. V tomto kontexte mi prvé presuny v Petržalke nedávajú stále zmysel. Prečo sme sa ťahali na sever a potom naspäť na juh? Nebolo by lepšie trasu napriamiť a skrátiť vzdialenosti medzi stanovišťami? Nešlo dať šifru 10 trebárs do Slnečníc a do Rusoviec prejsť priamym autobusom?

Každopádne, brod ftw!

Index (Spící volové)

22. máj 2022 17:32

Dík orgové za hru. Mám pocit, že tentokrát to k českým týmům bylo nepřátelštější než obvykle, ale na duchu nás to nezlomilo.
Pro pobavení přikládám naši trasu: https://en.mapy.cz/s/pecaheceda
Zajímavé body:
1) Kolečko v lese cestou na louku. Vešli jsme do (pra)lesa po pěšině a aniž bychom potkali rozcestí jsem se zase vrátili na původní místo. Já jsem zvyklý občas při navigaci udělat chybu, ale tady nebylo kde a jen jsem na hodinkách sledoval, jak se postupně stáčíme a nelze s tím nic udělat.
2) Výlet k meluzíně jako většímu větru(níku).
3) Brod přes Jarovské rameno byl boží. Konečně jsem brodil Dunaj.
4) Hledání u Južného mesta místo Lužného mosta. Když je horúce kreslo a už se chcete hlavně někam pohnout.

Evka (Sloníčatá)

22. máj 2022 13:10

-> Blondyna Áno, presne, tiež sme si vraveli, že by sa zišli nápovedy k nápovedným šifrám :D

V každom prípade moc ďakujeme orgom za super hru, pekné šifry a výdatnú prechádzku :) .. na šifrovačke vždy objavíme nejaké nové miesta a získame nové zážitky, napr ako špacírka o 21 večer potme cez les plný blata s kočíkom :). (Neberte to ako sťažovanie :), však za blato nik nemôže a koniec koncov trepali sme sa tam dobrovoľne :) )

Tešíme sa nabudúce :)

Ozaj, len tak pre zaujímavosť, nevie náhodou niekto celkovú dĺžku trasy? My sme prešli takmer 20 km a to sme sa dostali len po 8.

Blondyna (dušou blondínky)

22. máj 2022 9:23

Dakujeme za hru, tesili sme sa z nej cely den, so sifier, aj z prechadzky. Dostali sme sa na 8, nakoniec sa nam podarilo zobrat napovedu, ale nepodarilo sa nam do 9 dorazit v limite :). Mame novu timovu hlasku: A nemozete nam dat napovednu sifru k napovednym sifram?

@dnes_sifrujem (Bilgym Squad)

22. máj 2022 0:00

Chcel by som sa v mene nasho timu velmi pekne podakovat za hru. Viem si predstavit, kolko prace a radosti prinasa tvorba sifier. Klobuk dole za ich prepracovanie. Takmer vsetky az kam sme prisli sa nam pacili, zvlast mne osobne skomprimovana 5ka. Ale teda uchodeni sme riadne :) Take presuny si uz davno nepamatam... ale tak zasa kto nemal v hlave mal v nohach, aspon mohli rychlejsi dobiehat chytrejsich. Este raz vdaka a dovidenia zasa

Jožo (SíNuSoIdA)

21. máj 2022 21:57

Ďakujeme krásne za hru, bolo príjemné mať po troch rokoch terénne Brieždenie :-) Prvých sedem šifier sa nám veľmi páčilo (najmä prvá bola úplne super), ôsma už bola nad naše sily, takže ostatné nevieme zatiaľ zhodnotiť.
Dva drobné feedbacky:
1. Ocenili by sme kúsok kratšie presuny (povedzme do 15, veľmi občasne do 20 minút) - ak nerátame prvé dve štartovacie šifry a náš zásek na ôsmej šifre, tak sme tuším viac chodili ako lúštili (u nás to bolo ešte trochu znásobené kočíkom, ale aj tak sa nám to zdalo byť trochu pridlhé). Najmä zo šiestej na ôsmu to bol dosť pochod (keďže siedma bola vcelku rýchlovka).
2. Bolo by fajn mať všetky stanoviská blízko civilizácie - keď sme sa to na tej ôsmej šifre rozhodli zabaliť, tak dosť nepotešilo, že najbližšia zastávka MHD je ~45 minút ďaleko (a to sme sa ešte museli navyše brodiť - aspoň, že sme mali ten uterák :-) ).

Jirka Uhlíř

18. máj 2022 9:03

Ahoj, osamely hrac hleda tym, pokud mate misto, tak se mi prosim ozvete na jirkauhlir1 at gmail. Diky, Jirka :-)