Zadanie

ZRHRTMHAMPRGFMMBTSBEGDBVCIAHOHOLBPMOOLBHOHAHOPMIBODBRNNTELHRBRUZRH

Nasledujúce stanovište je správne pomenovaný objekt, nachádza sa vzdušnou čiarou menej ako 2 km odtiaľto. Na mieste potom hľadajte organizátora východne od vylúšteného objektu.

K tejto šifre existujú dve nápovedy. Jednu si môžete štandardným spôsobom vyzdvihnúť v hernom systéme (za jednu vyriešenú nápovednú šifru). Druhú, inú od tej prvej, si môžete zadarmo vyzdvihnúť od organizátorov na štarte 30 minút po tom, ako sa zaregistrujete na tomto stanovišti.

Časová nápoveda.

Diskusia

Diskusia je uzatvorená a nie je možné vkladať nové príspevky.

Index (Spící volové)

24. máj 2022 9:01

Jen tak: Síba to prostě kreslil z hlavy na papír a jen se občas zeptal na některou zkratku. Čtyřlístek z toho vyšel skoro hezčí než by měl, což přisuzuji použití správného systému souřadnic.

Veva (Kocky)

23. máj 2022 22:23

@Dusan Dikicko!

Dušan (TrePe tím)

23. máj 2022 19:17

Tu sme nastastie vedeli o nastroji, ktory je na toto podstatne lepsi ako googlemaps alebo mapy.cz: http://www.gcmap.com/mapui?P=ZRH-RTM-HAM-PRG-FMM-BTS-BEG-DBV-CIA-HOH-OLB-PMO-OLB-HOH-AHO-PMI-BOD-BRN-NTE-LHR-BRU-ZRH

Veva (Kocky)

23. máj 2022 15:57

Tu by podla mna bolo super, keby mapa Europy bola v pomockach pred hrou. My sme dost rychlo zistili, ze ide o letiska, aj sme ich zacali spajat, ale GoogleMaps aj Mapy.cz nam padli po pridani cca 7.miesta do "trasy" takze to bolo dost otravne. A druha vec, GoogleMaps nepoznaju skolu "Štvorlístok" v Petrzalke, nastastie sme to hladali najprv v Mapy.cz a tam to bolo, ale teda nebolo uplne jedno ake mapy clovek pouziva :-/

TrePe (TrePe tím)

22. máj 2022 22:08

Tu nas napadlo, ze spravime frekvencnu analyzu. Tak diktujem Dusanovi po troch pismenach, nech to ide rychlejsie. Ked zacal somrat, ze nech hovorim po jednom, sme narazili na BTS a hned docvaklo.